Reklamní předměty
reklamní předmětyrazítkaslužbyakcekontaktyvše o násjak nakupovat
jméno
heslo
 
úvod cena: (košík prázdný)
     
 
 


V objednávce vždy uvádějte
 • základní údaje firmy
 • kód a název položky
 • barvu či provedení
 • množství
 • kontaktní údaje

 • Spolu s objednávkou výroby nebo potisku reklamních předmětů, kalendářů, diářů, firemních uniforem je nutné zaslat i kvalitní podklady pro potisk a výrobu (logo, případně další texty, které mají být součástí potisku) výhradně v datové podobě na flash, CD nebo e-mailem.

  Tiskové podklady (logo) ve vektorovém formátu (nejlépe Corel Draw). Pokud nemáte vhodné podklady pro potisk, je možno si za příplatek (300-500 Kč) nechat zhotovit tyto podklady v potřebné kvalitě např. z vizitek nebo hlavičkových papírů.

  Objednávku na reklamní předměty s potiskem zašlete e-mailem na naši adresu. Pro výběr a objednání reklamních předmětů si vyžádejte katalog reklamních předmětů.

  Do dvou pracovních dnů je zaslána cenová kalkulace, po jejím odsouhlasení jsou zaslány náhledy potisku. Termíny pro zhotovení potisku reklamních předmětů jsou 15–45 dnů od obdržení všech podkladů nutných k realizaci zakázky (řádně vyplněná objednávka, loga a texty pro potisk v požadované kvalitě, schválené kalkulace a korektury).   
   
  emailový zpravodaj
  DOPRAVA ZDARMA
  do obcí v blízkosti Prahy,
  seznam zde.


  PRODEJNÍ SKLAD
  APAP, s.r.o.
  K Třebonicům 17
  155 00 Praha 5-Řeporyje
  tel.: 606 625 157
  tel.: 724 213 454
  Po-Pá 7:30 - 16:00 hod.

  apap@apap.cz
   © APAP v5.64 (10-03-2023) REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ KARIÉRA OBCHODNÍ PODMÍNKY PROHLÁŠENÍ JAK NAKUPOVAT DOPRAVA VŠE O NÁS KONTAKTY OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR CC data